Informace o přepravě a poplatky

Rychlé a flexibilní doručení, které se hodí každému

Věříme, že nakupování na vitaherbals.sk by mělo vést k tomu, abyste se cítili výjimečně, a proto si můžete vybrat ze spousty rychlých a flexibilních možností přepravy, které vyhovují vašim specifickým potřebám. Navíc každý balíček můžete sledovat a vidět přesnou polohu vašeho balíčku.

MOŽNOSTI DORUČENÍ

Můžete si určit, jak Vám bude zásilka doručována s následujícími možnostmi:

  • Kurýr - ideální a cenově výhodné doručení kurýrní službou až před vaše dveře. Běžné doručení Max. do 48 hodin od expedice zboží. V den expedice jste o odeslání balíku vyrozuměni e-mailem přímo od kurýrní služby.
  • Zásilkovna výdejní místa Zbox – zde si můžete určit, na které výdejní místo si přijedete vyzvednout balík. V den expedice jste o odeslání balíku vyrozuměni e-mailem od zásilkovny.
  • DPD kurýr - přes tohoto dopravce posíláme větší přikrývky a některé velikosti polštářů. Cena za dopravu je 160 Kč (ZADARMO od 1950 Kč). V den expedice jste o odeslání balíku vyrozuměni e-mailem od přepravní společnosti. Doručení je do 2 pracovních dnů.

DPD kurýr

Zásilkovna Zbox
výdejní místo

doručení do 2 pracovních dnů doručení do 3 pracovních dnů
Cena dopravy 130 Kč Cena dopravy 90 Kč
(ZDARMA od 1950 Kč) (ZDARMA od 1950 Kč)

CO JE DOBRÉ VĚDĚT

  • Za platbu na dobírku si účtujeme poplatek +45 Kč
  • Ceny přepravného platí od 30.08.2021.
  • Provozovatel internetového obchodu vitaherbals si vyhrazuje právo upravovat cenu dopravy dle případných změn ceníku přepravní služby.
  • Telefonická avizace před doručením (avizace kurýrem): Řidič vás před doručením kontaktuje telefonicky 1 - 2 hodiny před plánovaným doručením.

NĚJAKÉ OTÁZKY?

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich doručovacích služeb, navštivte naši sekci Kontaktujte nás, kde naleznete také naše kontaktní informace.