Kosti a kloubní výživa

Pohybový aparát se věkem mění a bohužel málokdy k lepšímu. Stárnutí se projevuje i na naší hybnosti a proto je s přibývajícími léty nezbytné pomáhat našemu tělu například výživou pohybového aparátu.

Pro kosti a klouby je nejsilnější kloubní výživa zejména kyselina hyaluronová a kolagenem. Ty obě sice dokáže tělo tvořit i samo, přirozeným pohybem, ale s rostoucím věkem už tělo tyto látky nedokáže vytvářet v takovém množství, aby to k vyživování stačilo. Nejde však jen o kloubní výživu pro seniory, i mladší, především fyzicky aktivní lidé by měli myslet na stav svých kostí, kloubů a chrupavek. Zejména po 40 letech života již přichází při opotřebovávání kostí a kloubů k degenerativním změnám.

Kvalitní a komplexní výživa kostí a kloubů zajistí, že kloubní chrupavky a kosti se nejen vyživují, ale podporuje se i tvorba chrupavkových buněk, zpomaluje se degradace kloubní chrupavky a zároveň se zlepšují mechanické a elastické vlastnosti chrupavek.

Rychlé info Prémiová kvalita Bestseller
Nature Love MSM 2000mg + Vitamin C 180 tablet Vegan

Nature Love MSM 2000mg + Vitamin C 180 tablet Vegan

Počet hvězdiček je 5 z 5
Na sklade (dodání 1-3 dny)
418 Kč
MSM (metylsulfonylmetan) je důležitou součástí kloubů, chrupavek, pokožky, vlasů a nehtů a je účinným zdrojem organické síry. Výzkum ukázal…