Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Pohybový aparát se věkem mění a bohužel málokdy k lepšímu. Stárnutí se projevuje i na naší hybnosti a proto je s přibývajícími léty nezbytné pomáhat našemu tělu například výživou pohybového aparátu.

Pro kosti a klouby je nejsilnější kloubní výživa zejména kyselina hyaluronová a kolagenem. Ty obě sice dokáže tělo tvořit i samo, přirozeným pohybem, ale s rostoucím věkem už tělo tyto látky nedokáže vytvářet v takovém množství, aby to k vyživování stačilo. Nejde však jen o kloubní výživu pro seniory, i mladší, především fyzicky aktivní lidé by měli myslet na stav svých kostí, kloubů a chrupavek. Zejména po 40 letech života již přichází při opotřebovávání kostí a kloubů k degenerativním změnám.

Kvalitní a komplexní výživa kostí a kloubů zajistí, že kloubní chrupavky a kosti se nejen vyživují, ale podporuje se i tvorba chrupavkových buněk, zpomaluje se degradace kloubní chrupavky a zároveň se zlepšují mechanické a elastické vlastnosti chrupavek.

Rychlé info Prémiová kvalita Bestseller
Gramme-Revit Hyalutidin HC Aktiv 1000 ml

Gramme-Revit Hyalutidin HC Aktiv 1000ml

Na sklade
3 729 Kč
Doplněk stravy s unikátním složením hyaluron-chondroitin komplexem (HCK). Hyalutidin HC Aktiv obsahuje koordinované a vysoce kvalitní…