Doplňky stravy Natrol

Natrol si klade za cíl stát se nejžádanější značkou v oblasti výživových doplňků tím, že vytváří produkty podporující zdravý životní styl. Naše poslání spočívá v dodávání výživových produktů s nekompromisní kvalitou, inovacemi využívajícími to nejlepší, co věda, příroda a technologie mohou nabídnout.

Program přísného hodnocení dodavatelů společnosti Natrol zahrnuje screening pomocí auditu GMP (Good Manufacturing Practice), po kterém následují auditování zařízení. Díky tomuto procesu má Natrol úzké pracovní vztahy se skupinou důvěryhodných dodavatelů, kteří neustále poskytují materiály nejvyšší kvality.
Všechny složky jsou po přijetí pečlivě kontrolovány. Odebrané vzorky jsou drženy v karanténě, dokud není dokončeno analytické testování, které potvrzuje, že splňují všechny specifikace čistoty, aktivity a fyzikálních vlastností. Všechny materiály podstupují důkladné testování před uvolněním do výroby. Jakýkoli materiál, který nesplňuje všechny specifikace, je odepřen.
Během výrobního procesu je také prováděno testování, aby se zajistilo, že každý výrobek odpovídá stanoveným specifikacím.