Polštář proti chrápání - naše recenze

Hledáte způsob, jak se zbavit chrápání a konečně se vyspat? Pokud ano, pak byste měli vyzkoušet polštář proti chrápání, který poskytuje rychlý a snadný způsob, jak se tohoto problému zbavit. Ideálním kandidátem na výběr je například polštář s obchodním názvem - Dream-Cloud Premium anatomický polštář z BIO paměťové pěny proti spánkovému apnoe a chrápání. Do jaké míry splňuje tato očekávání si povíme v naší recenzi.

Polštář proti chrápání: První krok ke klidnému spánku

Anatomický polštář Dream Cloud Premium z bio-paměťové pěny je produkt určený pro lidi, kteří mají problémy s chrápáním nebo spánkovou apnoe. Polštář je navržen tak, aby poskytoval optimální podporu hlavě a krku během spánku, což pomáhá uvolnit dýchací cesty a zmírnit symptomy chrápání a spánkové apnoe.

Polštář proti chrápání

Polštář proti chrápání

Je vyroben z kvalitní bio-paměťové pěny, která se přizpůsobuje tvaru hlavy a krku, aby poskytoval dokonalou oporu a pohodlí během spánku. Jeho anatomický tvar zajišťuje správné umístění hlavy a krku a redukuje tlak na dýchací cesty, čímž se snižuje pravděpodobnost chrápání a spánkové apnoe.

Paměťová pena na polštáři proti chrápání

Paměťová pena Dream Cloud

TIP

Výrobci Dream Cloud Premium anatomického polštáře doporučují produkt používat v kombinaci s jinými opatřeními ke zlepšení symptomů chrápání a spánkové apnoe, jako je například snižování hmotnosti, zlepšení fyzické kondice či vyhýbání se konzumaci alkoholu a tabáku.

Polštář Dream Cloud Premium je také antibakteriální a hypoalergenní – je odolný vůči prachovým roztočům. Jeho složení z bio-paměťové pěny zaručuje, že neobsahuje žádné škodlivé chemikálie.

Proč si vybrat polštář proti chrápání?

Polštář proti chrápání, vyrobený z kvalitních materiálů, patří k nejjednodušším řešením tohoto problému. Oproti jiným produktům tohoto typu polštáře je jeho benefitem i to, že disponuje hypoalergenní povrchovou vrstvou, která zabraňuje průniku prachových roztočů a bakterií.

Přirozeně se jedná o velmi důležitou vlastnost pro lidi s alergiemi nebo astmatem. Polštář má také antibakteriální a antimikrobiální vlastnosti, které snižují riziko vzniku infekcí a zánětů. Kromě toho je Dream Cloud Premium anatomický polštář velmi pohodlný a měkký na omak, což umožňuje relaxovat s pocitem luxusu a komfortu.

Bio-paměťová pěna ale zajišťuje jeho nejdůležitější vlastnost – správnou podporu hlavy a krku během spánku, čímž zlepšuje kvalitu spánku. Navíc polštář obsahuje také ortopedickou pěnovou vložku, která podporuje ideální polohu krční páteře během spánku a ulevuje od bolesti hlavy a krku.

Benefity polštářu proti chrápání

Benefity polštářu proti chrápání

Polštář Dream Cloud Premium je tedy ideálním řešením nejen pro ty, kteří trpí chrápáním a spánkovou apnoe, ale také pro ty, kteří trpí bolestmi krční páteře.

Jako polštáře proti chrápání zlepšují spánek

Během spánku mnoho spáčů mění spontánní polohu – z polohy na boku se přetočí na záda. Právě tato poloha však způsobuje chrápání. Hlavním důvodem toho je, že když brada směřuje směrem k hrudní kosti, tak se uvolní svaly a začne se vyvíjet tlak na hrtan. Tento stav ještě více zhoršuje nevhodný polštář.

Avšak v případě spánku na zádech speciální tvar polštáře Dream-Cloud Premium přesouvá hlavu více dozadu, čímž se dýchací cesty uvolní a hlava během spánku tak zůstává ve správné poloze. Díky tomu i při poloze spánku na zádech tento polštář zabraňuje chrápání, což umožňuje klidný a zdravý spánek.

Tyto polštáře proti chrápání disponují také 3D strukturou tkaniny, která je vyrobena z vlákna zvaného Lyocell od značky TENCEL® Lenzing AG. Tkanina zajišťuje optimální ventilační efekt. Co je ale velmi důležité a co mnozí jistě ocení je, že podporují také terapii spánkové apnoe.

Věděli jste, že…

…spánková apnoe je velmi nebezpečné, protože může způsobovat dlouhodobé zdravotní problémy? V některých případech dokonce může vést ik smrtelným následkům, zejména není-li tato spánková porucha diagnostikována a léčena včas.

Výhody a nevýhody

Klady a zápory polštáře proti chrápání Dream-Cloud Premium můžeme sumarizovat následovně:

 • + kromě chrápání pomáhá i při spánkové apnoe,
 • + pomáhá proti chrápání i při poloze spánku na zádech,
 • + tvar dvojité vlnovky zmírňuje bolest krční páteře,
 • + 3D struktura tkaniny má optimální ventilační efekt,
 • + antibakteriální a antimikrobiální vlastnosti,
 • + materiál potahu je příjemný na dotek,
 • + vnitřní, pružný potah zlepšuje pohodlí používání polštáře,
 • + potah je snímatelný se zapínáním na zip (snadná údržba),
 • - je třeba si zvyknout na tvar polštáře (není ale pravidlem),
 • - vyšší cena.

Hodnocení založené na zkušenostech uživatelů

Přirozeně, je důležité mít na paměti, že každý jednotlivec má jiné preference, pocity a potřeby, pokud jde o spánek a polštáře. Proto zatímco anatomický polštář Dream-Cloud Premium může u některých lidí dobře zafungovat, nemusí být nutně nejvhodnější pro každého.

Detail: Polštář proti chrápání recenze

Velká většina uživatelských recenzí majitelů tohoto polštáře je však pozitivních, přičemž se shodují v následujících bodech:

 • Polštář perfektně odstraňuje tlak vyvíjený na krční páteř, čímž zabraňuje bolesti
 • Polštář do velké míry dokáže odstranit chrápání a problémy se spánkovým apnoe
 • Polštář snižuje bolesti hlavy a migrény
 • Polštář pomáhá při nespavosti
 • Polštář podporuje zdravý spánek a relaxaci

Další čtení: Jak používat anatomický polštář a správně na něm spát?

TIP

Před konečným rozhodnutím je vždy dobré si polštář vyzkoušet a zjistit, jak se cítíte vy osobně.

Závěr

Anatomický polštář Dream Cloud Premium je skvělým řešením pro ty, kteří trpí chrápáním nebo spánkovou apnoe. Dokáže však pomoci všem, kdo hledají pohodlný a zdravý způsob spánku bez bolesti krční páteře. Jeho anatomický tvar a kvalitní biopaměťová pěna umožňují uvolnění dýchacích cest, čímž se snižuje pravděpodobnost chrápání a spánkové apnoe. Polštář je hypoalergenní, antibakteriální a obsahuje ortopedickou pěnovou vložku, což zajišťuje dokonalou podporu a pohodlí během spánku.

Navíc, jeho používání v kombinaci s dalšími opatřeními, jako například snižování hmotnosti, zlepšení fyzické kondice, nebo vyhýbání se konzumaci alkoholu a tabáku, dokáže zlepšit kvalitu spánku.

Pokud hledáte jednoduché a účinné řešení pro zlepšení svého nočního odpočinku, polštář Dream Cloud Premium je pro vás skvělou volbou.

Zdroje:

Autor Vitaherbals.cz
Vitaherbals se zaměřuje na vaše zdraví a přináší vám světově uznávané značky výživových doplňků, bylinných extraktů a zdravotních polštářů. Jsme tady pro to, abychom Vám nabídli široký výběr kvalitních produktů, poradenství a odbornost.

Doporučené produkty3