Hodnocení obchodu na Zboží.cz
EkoMedica Višňa 100% prírodná šťava, 500 ml
EkoMedica Višňa 100% prírodná šťava, 500 ml

EkoMedica Višeň 100% přírodní šťáva, 500 ml

Přírodní
7 bodů do věrnostního systému Vegan

EkoMedica

100% šťáva z granátového jablka je skvělým antioxidantem. Na podporu prostaty a zmírnění příznaků menopauzy. Více

Doprava

196 Kč

Na sklade
ks
(44 ks na skladě)
EkoMedica

100% šťáva z granátového jablka je skvělým antioxidantem. Na podporu prostaty a zmírnění příznaků menopauzy. Více

Doprava

EkoMedica Višeň 100% přírodní šťáva, 500 ml


  Popis produktu 

Višně obsahují mnoho cenných složek, které ovlivňují pohodu a psychofyzickou kondici. Jsou silným antioxidantem a chrání tělo před škodlivými účinky reaktivních forem kyslíku, díky čemuž jsou na seznamu ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity). Mají podporující účinky na srdce. Obsahují antokyany, které ovlivňují oběhový systém a tvorbu červených krvinek. Draslík v nich obsažený pomáhá udržovat přiměřený krevní tlak a vitamin C utěsňuje cévy. Jednou ze složek višní je pektin, který snižuje hladinu špatného cholesterolu. Také pomáhají regulovat rytmus spánku. Jsou tedy indikovány při problémech s nočním klidem. Jsou výborným prostředkem k vyrovnání hladiny minerálů v těle. Patří k nim mimo jiné sodík a draslík, které se v tradiční medicíně používají k léčbě problémů s močovým systémem. Višňové ovoce se doporučuje lidem, kterým záleží na zdravé tělesné hmotnosti. Mají nízký glykemický index a obsahují vlákninu. Pektin snižuje zvýšení hladiny glukózy v krvi po jídle. Kromě toho jsou zdrojem ovocných kyselin, které stimulují tvorbu trávicích šťáv.

Výrobek je bez přidaného cukru.

  Spektrum účinků 

 • Podporuje trávení
 • Podpora kardiovaskulárního systému
 • Tvorba červených krvinek
 • Snižování špatného cholesterolu
 • Podpora trávení
 • Zdravý krevní tlak
 • Podpora spánku
 • Podpora ledvin a močového měchýře
 • Popdoruje psychickou pohodu

    Dávkování

  Vypít 25 ml 1-2krát denně minimálně půl hodiny před jídlem. Maximální denní dávka 50 ml. Před každým použitím protřepat.

    Informace o produktu

  Složení: šťáva z višní(Ceracus vulgaris) , extrakt camu camu (Myrciaria dubia) včetně přírodního vitamínu C. Denní dávka 50ml obsahuje 75mg normalizovaného extraktu camu camu, včetně 15 mg přírodního vitamínu C. Obsahuje přirozeně se vyskytující se cukry.
  Dávkování: 50 ml
  Obsah balení 500 ml
  Počet dávek v balení 10 denních porcí
  Upozornění Tento výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladovat mimo dosah dětí! Doporučená denní dávka se nesmí překročit! Těhotné a kojící ženy by se měly před použitím poradit s lékařem. Usazenina na dně láhve není na závadu. Barva, vůně a chuť se mohou mírně lišit v závislosti na výrobní šarži. Výrobek není určen pro děti do 3 let.

   Skladování

  Skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření skladujte v chladničce, spotřebujte do 21 dnů od otevření. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

  Vyrobeno v EU.

  Parametry
  Určeno pro Pro dospělé
  Forma Tekutina
  Vlastnosti Vegan, Přírodní, Bez konzervantů, Bez zbytečných přísad