Polštáře

Lepší spánek je základním předpokladem pro zdravý životní styl. V tomto směru hrají důležitou roli i kvalitní polštáře, jejichž výběr se však často podceňuje. Anatomický polštář disponuje přitom vlastnostmi, díky nimž se dokáže dokonale přizpůsobit tvaru lidského těla. Výsledkem toho je správné podepření hlavy a krku při spánku a kvalitní spánek bez bolestí v oblasti krční páteře a ramen.

Jaké typy zdravotních polštářů na Vitaherbals nabízíme?

Na trhu si můžete vybírat z obrovského množství různých typů a tvarů polštářů, nicméně pouze některé z nich splňují zdravotní standardy pro zdravý spánek. Rozdíly mezi nimi spočívají v jejich velikosti, tvaru, výplni a samozřejmě také v použitém materiálu na potah.

Výběr polštáře je důležité přizpůsobit nejen své oblíbené poloze při spánku, ale hlavně svým případným zdravotním problémům. V našem e-shopu Vitaherbals vám nabízíme polštáře, které splňují ta nejvyšší kritéria pro kvalitní spánek – ortopedické a anatomické polštáře.

Čtěte více: Jaký polštář zvolit při bolestech krční páteře?

Ortopedické polštáře na krční páteř

Disponují paměťovou pěnou, která je vytvořena na bázi rostlinného oleje. Tyto polštáře jsou navíc obohaceny gelovou vrstvou s chladivým efektem, kterou oceníte zejména v horkých letních měsících. Tyto polštáře také obsahují ventilační otvory, které zajišťují dokonalé proudění vzduchu.

Více o ortopedických polštářích a také produktovou nabídku, si můžete prohlédnout v kategorii: Ortopedické polštáře.

Anatomické polštáře proti chrápání

Tyto polštáře mají speciální tvar, který se dokáže dokonale přizpůsobit křivkám vašeho těla. V kombinaci s unikátní paměťovou pěnou Dream-Foam pomáhají eliminovat syndrom nočního apnoe, potlačují problémy s chrápáním a poskytují maximální pohodlí v oblasti krční páteře.

Více o anatomických polštářích a také produktovou nabídku, si můžete prohlédnout v kategorii: Anatomické polštáře.

Který polštář je pro vás nejvhodnější? Přečtěte si náš článek: Jak si vybrat nejlepší polštář pro zdravý spánek?

Číst více