Sociální projekty na obnovu životního prostředí

Tyto 4 ambiciózní ekologické projekty pomáhají léčit svět!

Za posledních 70 let zmizelo 60% světového deštného pralesa do ovzduší vypouštíme více CO2 skleníkových plynů, než dokáže příroda zpracovat a v oceánech plavou velké množství plastů a mikroplastů.

Proč by to mělo zajímat všechny lidi?

  • Klimatické změny ohrožují všechny lidi a celou planetu. Od rostoucích emisí uhlíku po plasty ve všech oceánech by degradace našeho životního prostředí mohla zvrátit pokrok dosažený v boji proti chudobě.
  • Už to má šokující dopad – výzkumy ukazují, že lidé v nejchudších zemích světa by byli o 30 % bohatší, kdyby nebylo klimatických změn. A to je jen začátek.
  • Prosperující ekosystémy mohou lépe podporovat mořský a živočišný život, poskytovat místní pracovní místa, pěstování potravin a snižovat emise uhlíku.

Rozhodli jsme se konat hned teď!

Do své nabídky jsme zařadili výrobce, kteří podporují sociální projekty na obnovu ekosystémů. Každou koupí produktu od výrobce NatuRise nebo Biotiva přispíváte k obnově ekosystémů po celém světě.

Biotiva

Značka Biotiva je původem z Německa s více než 35 letými zkušenostmi s výrobou bioproduktů. Nabízí stovky sušených organických rostlinných složek a výtažků z bylin, ovoce, květin, řas a hub. Všechny výrobky od Biotiva mají certifikát o BIO kvalitě. Tento výrobce přispívá na sociální projekt výsadbu stromů po celém světě.

Za každý prodaný produkt Biotiva zasadíme strom

Více o projektu zde.

Všechny produkty od Biotiva naleznete zde.

NatuRise

Značka NatuRise pocházející z Německa je zaměřena na výrobu veganských vitamínů a minerálů nejvyšší kvality. Obaly produktů jsou vyráběny z recyklovatelných materiálů, jako je sklo, bambus a kaučuk. Výrobce NatuRise podporuje až 4 sociální projekty na obnovu ekosystémů. Jsou to záchrana deštných pralesů, ochrana klimatu před CO2 skleníkovými plyny, výsadba stromů a sbírání plastů z oceánů. Podle toho, který produkt si koupíte do toho projektu poputují vaše peníze. Více se dozvíte u každého produktu, který projekt podporuje.

S každým prodaným produktem s námi podporujete 1 ze 4 sociálních projektů po celém světě.

Všechny produkty od NatuRise naleznete zde.

Více o projektu o ochraně klimatu zde.

Více o záchraně deštných pralesů zde.

Více o výsadbě stromů zde.

Více o sbírání plastů z oceánů zde.